Kulki gejszy - przyjemne z pożytecznym 0
Kulki gejszy - przyjemne z pożytecznym

Kulki rozkoszy a mięśnie kegla

Kulki gejszy, nazywane inaczej kulkami rozkoszy lub kulkami waginalnymi zostały wymyślone wiele wieków temu przez gejsze i bynajmniej nie miały służyć jedynie do poprawienia kondycji i umiejętności seksualnych. Głównym ich przeznaczeniem było wzmocnienie mięśni kegla. Mięśnie te odpowiadają za utrzymanie w odpowiednim miejscu pęcherza i macicy, trzymanie moczu, a odpowiednio wyćwiczone mogą zapewnić silniejsze orgazmy. Trening mięśni dna miednicy znacznie ułatwia poród naturalny i powrót do formy po nim. Zatem jak widać, ćwiczenie mięśni kegla ma nieocenione dobroczynne właściwości dla zdrowia i naszego życia intymnego.

Mocne mięśnie kegla mogą otworzyć drzwi do nowego wymiaru seksu zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Wykonując skurcze podczas stosunku, kobieta sprawia przyjemność nie tylko sobie, ale i partnerowi, co na pewno nie ujdzie jego uwadze. Regularny trening po dłuższym czasie może umożliwić kobiecie wykonanie tzw. pocałunku singapurskiego. Jest to technika seksualna, która polega na doprowadzeniu mężczyzny do orgazmu bez wykonywania ruchów frykcyjnych, jedynie za pomocą skurczów pochwy. Technika ta jest rzadko używana i umiejętność jej wykonania jest wysoko ceniona oraz przypisywana kochanką doskonałym. Nie ulega też wątpliwości, ze sam trening może być niezwykłą, zmysłową przyjemnością.

Kulki gejszy - co to takiego

Kulki gejszy początkowo były metalowymi kulkami, obecnie również znajdziemy modele wykonane z tego tworzywa, lub z plastiku, jednak najlepsze i najbezpieczniejsze dla zdrowia są kulki silikonowe. Silikon medyczny, wykorzystywany do produkcji kulek waginalnych, jest w pełni bezpieczny, nie uczula i nie powoduje podrażnień. Kulki gejszy to na ogół dwie połączone ze sobą kulki, zakończone sznureczkiem, służącym do wyciągania ich. Wewnątrz kulek znajdują się mniejsze kulki, które podczas poruszania zaczynają się odbijać o ściany kulek zewnętrznych, powodują przyjemne drgania. Niektóre modele są również wyposażone w wibracje.

Sklep erotyczny LovePlace.pl oferuje nie tylko kulki podwójne, ale i pojedyncze, mogą mieć różną średnicę od około 25 mm do 40 mm. Kulki można kupić pojedynczo lub w zestawach te drugie pozwalają do dostosowania kulek do indywidualnych potrzeb i ćwiczenie mięśni we własnym tempie. Kulki progresywne (JE JOUE - AMI lub Nomi Tang) są wyjątkowo przydatne, kiedy zaczynamy je stosować, ponieważ większość kobiet ma problem z dobraniem ich rozmiaru, a posiadanie kilku kulek o różnych średnicach umożliwia optymalne dopasowanie ich do ciała. Wybierają kulki progresywne, dostajemy zestaw na długi czas. Nie musimy kupować co kilka miesięcy nowych, ponieważ w zestawie znajdziemy pojedynczą kulkę, polecana na początek i podwójne o kilku średnicach.

Kulki różnią się nie tylko wielkością, ale i wagą, na początek najlepiej zacząć od tych lekkich i stopniowo zwiększać ich ciężar. Znajdziemy kulki, które są zbudowane z silikonowego uchwytu, do którego można zamocować różne kulki w zależności od potrzeb i maksymalnie spersonalizować gadżet.

Wybierając kulki, kierujemy się zazwyczaj ich wyglądem oraz w dalszej kolejności ceną. W przypadku kulek jednak nie warto oszczędzać, w końcu będą one miały styczność z pochwą, która jest niezwykle wrażliwa. Dobre kulki posłużą nam na pewno długo i będziemy z nich zadowolone.

Oferta kulek waginalnych jest szeroka, mogą się one nieco różnić między sobą kształtem, jedne będą idealnie okrągłe, inne bardziej spłaszczone, znajdziemy również kulki w ergonomicznym kształcie łezek. Obecnie możemy wybierać wśród wielu kolorów, producenci zadbali o to, aby te gadżety były nie tylko funkcjonalne, ale i pięknie zaprojektowane.

Najpopularniejsze są kulki silikonowe, ponieważ tworzywo to jest miękkie i przyjemne w dotyku oraz bezpieczne. Chętnie kupowane są też kulki z metalu, są one eleganckie i fundują trochę inny rodzaj bodźców niż te z silikonu, jednak mogą uczulać. Jeżeli macie skłonności d podrażnień, bezpieczniej postawić na silikon.

Kulki stosuje się z lubrykantami na bazie wody, co neutralizuje ryzyko podrażnień i zapewnia maksymalny komfort. Po każdym użyciu kulek należy je dokładnie umyć żelem do czyszczenia akcesoriów erotycznych i następnie wypłukać wodą.

Jak ćwiczyć mięśnie kegla?

Najpierw należy je zlokalizować. Podczas wizyty w toalecie zatrzymaj strumień moczu, mięśnie, które zostały użyte, to właśnie mięśnie kegla. Na początek zacznij je napinać i rozluźniać, zacznij od 10 powtórzeń po 10 sekund, potem zwiększaj liczbę powtórzeń co tydzień o kolejne 10. Po upływie ok. miesiąca wprowadź do treningów kulki. Pamiętaj, aby zaciskając mięśnie nie używać mięśni sąsiadujących np. mięśni odbytu, ud, czy brzucha.

Komentarze do wpisu (0)

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl